Hakkımızda

Hakkımızda

BEYKARSAN KAROSER,1975 yılında kamyon karoseri üretmek amacıyla Beypazarı karoser firmalarının ortak birleşimiyle,Ankara`nın Beypazarı ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır.2006 yılında ortaklığını noktalamış olup tek olarak ilerlemiştir.Geleceğe yönelik kararlı ve bilinçli adımları atabilmenin ancak kurumsal bir kimlikle mümkün olabileceği düşüncesi ile 2009 yılında yeniden yapılanma faaliyetlerine başlanmış ve bu faaliyetlerin neticesinde ürün yelpazesi genişletilerek tercih edilen markalar arasında yer almıştır.


Beykarsan Karoser, 16.000 m2 açık alan üzerine kurulu 1.500 m2 kapalı alana sahip modern fabrikasında Beypazarı sanayisi ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Ekonomimize katkıda bulunan, çevreyi koruyan, argeyi önemseyen ,kaliteyi yükselten ve tüm çalışanları ile bu ilkelere inanan bir anlayış ile üretmeye devam etmektedir.

Lider olmanın kısa yolu yoktur.Başarımızın anahtarı işimizi sevmemiz,sürekli kendimizi geliştirirken,hedefimize ulaşana kadar asla vazgeçmememizdir.
                   
     

 
BEYKARSAN KAROSER